Juukseravi

Joico juukseravi on ülimalt tõhus ja kohese efektiga hooldus!

Joico on esimene juuksehooldussari, mis rõhutab kõigi 19 aminohappe tähtsust ja nende olemasolu efektiivsust juukse struktuuris. Joico lähtub toodete koostises molekulaarsetest suurustest (või tegelikult väiksusest), et tagada professionaalsel tasemel juuste ravi nii sees- kui välispidine taastamine. Joico on loonud ja patenteerinud unikaalsed Triamine Complexi, mis ravib juukseid nii soomuskihil, cortexis kui ka medulla lähedal ja Cationic Triamine Complexi, mille püsivus soomuskihil on pikaajaline!
Joico ravi on tõhusaks abivahendiks kõikidele juustele!
Joico 4-etapiline juukseravi eesmärk on puhastada juuksed viimistlusvahendite jääkidest ja toita ning ravida intensiivselt nii seesmiselt kui ka väliselt. 
Ühetunnine raviprotseduur koosneb neljast eri komponendist. Esmalt puhastatakse juuksed sügavuti, eemaldatakse vees lahustumatud silikoonid ja viimistlustoodete jäägid (sügavpuhastatakse, kooritakse ja niisutatakse juukseid). Kahjustatud ja eriti kahjustatud juuste puhul on võimalus korrata teist ja kolmandat etappi kaks kuni kolm korda.Tulemus on silmaga nähtav ka tugevalt kahjustunud juustel ning esmane efekt püsib kuni kuus nädalat!!!


Sencience luksuslik juukseravi

 

 Shiseido laboratooriumides välja töötatud Senscience kutiikula poorsust taastavat protseduuri. See hooldus kestab umbes tunni. Esmalt eemaldatakse juustest sinna ladestunud väliskeskkonna ja viimistlusvahendite jäägid. Seejärel pestakse juuksed sügavpuhastava Senscience šampooniga. Edasi masseeritakse juustesse kaheastmeline intensiivne ja taastav hooldusvahend, mis parandab kutiikula poorsuse puudused tugevalt kahjustatud juustes, kosutades neid elutähtsate toitainetega. Esimene aste niisutab, suurendab juuste elastsust, tugevust ja vastupidavust seestpoolt väljapoole. Vähendab juuste rabedust, mistõttu tekib vähem kahjustusi ja katkisi juukseotsi. Teine aste on spetsiaalselt loodud kahjustatud soomuskihi asendamiseks. Mõlema astme mõjuaeg on kokku 15 minutit. Peale väga hoolikat loputamist kantakse juustesse palsam, millel lastakse samuti mõjuda 15 minutit. Palsam uuendab silmnähtavalt juuste seesmist struktuuri, kosutab, toidab juust sügavuti. Seejärel loputatakse juuksed taas.
Kõikide Senscience toodete koostistes on üheks toimeaineks eksklusiivne Vitalock-6, mis tagab parima tulemuse juukseravis!!!