Juukseravi

Joico juukseravi on ülimalt tõhus ja kohese efektiga hooldus!

Joico on esimene juuksehooldussari, mis rõhutab kõigi 19 aminohappe tähtsust ja nende olemasolu efektiivsust juukse struktuuris. Joico lähtub toodete koostises molekulaarsetest suurustest (või tegelikult väiksusest), et tagada professionaalsel tasemel juuste ravi nii sees- kui välispidine taastamine. Joico on loonud ja patenteerinud unikaalsed Triamine Complexi, mis ravib juukseid nii soomuskihil, cortexis kui ka medulla lähedal ja Cationic Triamine Complexi, mille püsivus soomuskihil on pikaajaline!
Joico ravi on tõhusaks abivahendiks kõikidele juustele!
Joico 4-etapiline juukseravi eesmärk on puhastada juuksed viimistlusvahendite jääkidest ja toita ning ravida intensiivselt nii seesmiselt kui ka väliselt. 
Ühetunnine raviprotseduur koosneb neljast eri komponendist. Esmalt puhastatakse juuksed sügavuti, eemaldatakse vees lahustumatud silikoonid ja viimistlustoodete jäägid (sügavpuhastatakse, kooritakse ja niisutatakse juukseid). Kahjustatud ja eriti kahjustatud juuste puhul on võimalus korrata teist ja kolmandat etappi kaks kuni kolm korda.Tulemus on silmaga nähtav ka tugevalt kahjustunud juustel ning esmane efekt püsib kuni kuus nädalat!