JUUKSEPIKENDUSED

JUUKSEPIKENDUSED

Meie salongis kasutatakse kõrge kvaliteedilisi ja üksnes 100% selt naturaalseid Remy(loe KKK) juukseid. Pakkuda on nii sirgeid kui ka laines juukseid alates 40-st cm kuni 60 cm-ni. GreathLengthsi patendeeritud kinnitusmeetod on kõrgeim tehnoloogia. GL keratiin on polümeeride ühend, mille molekulaarne struktuur on väga sarnane inimjuukse omale ja mis arvestab juukse proportsioonidega ning variatsioonidega (märg juus paisub ja kuiv jällegi kahaneb).

Uue innovaatilise ühenduskinnituse kasutuselevõtt tagab selle, et juuksepikendus ei kahjusta enam oma juukseid. Ka on pikenenud juuksepikenduse kandmise aeg kolmest kuust viie kuni kuue kuuni. GL juuksepikendused püsivad kaunid ja loomulikud senikaua kui palju Te igapäevaselt hoolitsete oma juuste eest!

Air Pressure aparaat

Itaalia firma GreathLength pakub uut eksklusiivset Air Pressure süsteemiga juuksepikendust. Air Pressure aparaadiga juuksepikendused on väga kvaliteetsetest juustest ja kinnituskohad on vaevu tuntavad. AP aparaat kinnitab juuksesalgud 5 salgu kaupa, mis kiirendab tunduvalt protseduuri aega. Kinnituskohad jäävad ühtlased ja korrektsed ning kogu tulemus on väga loomulik! Kui soovid oma juukseid kas pikendada või ka lisada lihtsalt paksenduseks mõned read, siis nüüd on meie salongis olemas uudne ja tõhus AP juuksepikenduse aparaat!
                                                                                   

Ultraheli aparaat

UUDIS! Lisaks on meil pakkuda GreathLengthi Ultraheli aparaadiga juuksepikendusi, mis on keratiini otsaga ja kinnitatakse salk-salgu haaval . Tänu uuele kinnitusmeetodile on nüüdsest võimalik teha veelgi väiksemaid kinnitusi ja ka pikendada tukka.
GreathLength juukseid on pikkuses 40, 50 ja 60 cm.